מטפלת רגשית לילדים, בני נוער ומבוגרים - יפה יפתח
ניוזלטר
X

ניוזלטר

אנו שונאים ספאם ופרטיך לא יעברו לאף גורם חיצוני

תנועה מעצימה לילדים מצליחים

נעים מאוד להכיר

מטפלת רגשית לילדים בשיטת תנועה מעצימה, המשלבת קינסיולוגיה חינוכית,מוח 1 ,NLP, טיפול בתנועה על טרמפולינה
יפה יפתח
אימון אישי לחיים (קואצינג), הדרכת הורים , טיפול בבעיות קשב וריכוז , טיפול בתנועה, NLP ודמיון מודרך
צרו עימי קשר
X

צרו עימי קשר

אודותי

מי אני?

שמי יפה יפתח ואני מטפלת רגשית לילדים ומבוגרים במגוון רחב של דרכי טיפול ואימון.

את דרכי בעולם האימון והטיפול התחלתי בלימודים במכללת וינגייט במסלול מדריכי כושר ופעילות גופנית,ובהמשך קורס מדריכי  קיקבוקס.
לאחר פציעה בברכיים התוודעתי לטרמפולינה ששיקמה את בירכי ב 100% ומנעה ניתוח. הפלא המדהים הזה שלח אותי לחקור על ניפלאות הטרמפולינה והניתור הבריאותי וכך הגעתי לאל קרטר המומחה מספר 1 בעולם בכל מה שקשור לטרמפולינות, הוא היה שותף בצוות המחקר של נאסא שבדק את השפעות אימון על טרמפולינה על בריאות השוהים בחלל..
פיתחתי את שיטת טרמפולאטיס ובמשך שנים אימנתי וטיפלתי בלקוחות מגיל 5 עד גיל 90. ראיתי איך הטרמפולינה מחזקת אותם פיזית, מעלה את ביטחונם העצמי ואת הדימוי העצמי. גם על עצמי חוויתי התחזקות פיזית וריגשית מה שאיפשר לי לנוע קדימה ולהגשים חלומות.
מתוך סקרנות ורצון להתחבר יותר לצד הטיפולי התחלתי ללמוד קינסיולוגיה, לימודים מרתקים שנמשכו 3 שנים ואיפשרו לי לאבחן ולטפל בבעיות רגשיות, התפתחותיות, דיסלקציות, חרדות ועוד… ארגז הכלים העשיר שרכשתי הכולל תרגילי מוח, OBO, עיוורון חיים, עיוורון מילים, פרחי בך ועוד..השתלב עם טיפולי הטרמפולינה ויחד יצרתי טיפול פיזי ורגשי מנצח.
בהמשך למדתי גם NLP מה שאיפשר לי שימוש בתקשורת ובשפה לצורך טיפול רגשי והעצמה ושימוש בתהליכי דמיון מודרך שילדים מתחברים אליו בטבעיות ונותן תוצאות מהירות וטובות.

היום המגוון הרחב של הכלים העומדים לרשותי משתלבים ומשלימים אחד את השני מה שמאפשר לי ללעזור לילדים לפתח בטחון עצמי, דימוי עצמי גבוה, להשתחרר מפחדים וחרדות  להיות מרוכזים וממוקדים יותר ,לחוות הצלחות ולהמשיך לנוע קדימה ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם ללא מתח,ולהגיע לאיזון ושיתוף פעולה בין כל חלקי המוח לתפקוד אופטימלי.

הסיפור האישי שלי

טיפשה!! את לא יודעת כלום!! כך צעקה עלי המורה בכיתה ג' מול כל הכיתה. הדחקתי את זה במשך 40 שנה כאילו לא היה… שכחתי מזה לגמרי אבל שנים שזה ישב שם בתת המודע, ניהל אותי ולחש לי, לפני כל אתגר שעמד בפני…"עדיף לא להשקיע ולא להצליח מאשר להשקיע ולא להצליח כי אם אני טיפשה אז כך או כך אני לא אצליח.

יכולים לתאר את ההרגשה? דימוי עצמי ברצפה ואפס ביטחון עצמי…
. כשהגעתי ללימודי הקינסיולוגיה הבנתי מה המקור, הבנתי שהיתה לי הפרעת קשב וריכוז(מי איבחן באותה תקופה)ואותה מורה בכיתה ג' שמה לי חותמת של טיפשה… זה המשיך וליווה אותי שנים והשפיע על כל הבחירות שלי והמסלול שלי.
הפרעת הקשב וריכוז יצרה תיסכול עמוק, כל למידה עשיה ושינוי היו  מלווים בהרבה מתח ותיסכול .
הקינסיולוגיה שינתה והאירה את חיי, חוויתי על עצמי תהליכים ששינו לי את החיים,והוציאו את המתח והתיסכול שהיו מנת חלקי כל כך הרבה שנים. פתאום יכולתי ליהנות ולאהוב לימודים, להנות ולאהוב את העשייה שלי, לחוות הצלחות לגלות את החוזקות שלי, לאהוב את עצמי ובאמת להרגיש בטחון עצמי.

מתוך המקום הזה,של התיסכול האישי שליווה אותי כל חיי היה לי ברור לגמרי והכי טבעי להתמקד כמטפלת רגשית בעבודה עם ילדים בכדי שיוכלו לחוות הצלחות, ללמוד ללא מתח,לחץ ופחד. לגשת למבחן בלי חרדות, לחוות תקשורת טובה יותר בבית הספר, בבית ועם החברים. לאפשר להם לגדול ולהיות מבוגרים עם בטחון עצמי ודימוי עצמי גבוה שיאהבו את עצמם בכל מצב.

אין דבר יותר מרגש ומשמח עבורי מלראות את הילדים האלה עוברים מתסכול להצלחה ומתנהלים בחיים ללא פחד וללא מתח, מוצאים את הטוב בכל דבר ויודעים איפה החוזקות שלהם.. יש יותר מרגש ומספק מזה?

אירועים
הסדנה מיועדת לילדי כיתה א' שמתחילים את דרכם במערכת החינוך. בסדנה יקבלו הילדים כלים שילוו אותם לאורך שנים להצלחה. מעבר להיותה כייפית ומהנה הסדנה היא מתנה לחיים.

המלצות

  • 07-09-2016
    תמונת ההמלצה המקורית
  • לקוחות ממליצים 07-09-2016
    תמונת ההמלצה המקורית לקוחות ממליצים
יצירת קשר
המתן

Auto onPageLoad Popup

*אני רוצה לקבל תכנים מעצימים בתחומים הבאים:

כתובת הדוא"ל שתמסרו לא תועבר לכל גורם חיצוני, גם אנחנו שונאים ספאם.